Mobilné pieskovanie

mobilne-pieskovanie-4

Jednou z našich najčastejších aplikácií a teda aj špeciality mobilného pieskovania je ošetrenie drevených fasád, balkónov a podstreší. Keďže povrchy sa môžu rýchlo meniť, najmä drevo rýchlo zvetráva a nátery sa odlupujú dokáže pieskovanie viac než len odstrániť nečistoty. Pieskovanie vďaka svojmu abrazívnemu účinku úplne odstráni odolnú koróziu a lak. Fasádu ale aj drevo či už v exteriéri alebo interiéri je možné vrátiť do pôvodného stavu a môže vyzerá ako nové. Starostlivá dodatočná úprava otryskaného dreva pomocou kvalitnej ochrany dreva pomocou náteru (prelink na podstránku nátery) završuje trvalú udržateľnosť vášho príbytku.

Čistiace procesy, ktoré používame, sú využiteľné aj pre komerčné a priemyselné aplikácie vďaka ich šetrnému, no vysoko účinnému výsledku. Ponúkame starostlivé a precízne čistenie elektrotechnických strojov od nečistôt a hrdze.

mobilne-pieskovanie-5
mobilne-pieskovanie-6

Aké metódy používame

Používaním rôznych metód tryskania ako kremičitým pieskom, struskou a inými konvenčnými technológiami pieskovania v rôznych silách. Vieme zaručiť výsledok bez poškodenia základného materiálu. Drevo, žula, kameň, dyha, betón, tehla, sklo, kov a mnohé ďalšie získavajú späť svoj pôvodný charakter.

mobilne-pieskovanie-7
mobilne-pieskovanie-8
mobilne-pieskovanie-2
mobilne-pieskovanie-3